NEDEN BİZE GÜVENMELİSİNİZ?

sadece gerçek ilan yayınlamaktadır. asla organizasyon yapmaz. iş gönderimi yapmaz.Kişiler birbirlerini kendi bulur. sadece gerçek Arkadaşlık katoloğu yayınlamaktadır. Sitemizde yayınlanan kişileri, sitemizi ziyaret eden bayanlar onları beğenerek aranmasını sağlar. üye kayıt işlemleri esnasında sizden kredikartı bilgileri ve kontür istemez. www.ajans89.com sitesinin diğerlerinden ayıran sistemi de şudur;isteğe bağlı-chat, reklam,arkadaşlık forum sitelerinde ve facebook gibi paylaşım ağıgeniş sitelerde sizin tanıtımınızı yapmaktadır.Yani aldığımız üyelik ücretinin hakkını fazlasıyla vermektedir.Burada amaç sizin amacınıza ulaşmanız içinelimizden geleni yapmaktır.Ayrıca blog bölümümüzde yorumlarınızı yayınlayabilirsiniz.Böylelikle kendınızı daha ıyı tanıtmış olursunuz.

Başvuru cevapları 48 saat içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.!

18 Yaşından büyük olmalısınız. Sabıka kaydınız olmaması gerek.

Genel kültür, insani ilişkiler ve akıcı dil açısından kendinizi geliştirmiş olmalısınız.

Fiziki kusurunuz ,bakımlı ,temiz ve sağlıklı olmalısınız

YUKARIDA BELİRTİLEN KATILIM ŞARTLARINA UYGUNSANIZ BAŞVURU YAPIN

Selin & Mehmet

Artık gülmek istiyorum ve sizinle başardım bunu.14 yaşında evlendim eski eşimden çok çektim beni güldüren mutlu eden insanları burda bulduğum için yaşasın Buluş diyorum

ajans89.com ailesi olarak Türkiye’nin tek profesyonel arkadaşlık sitesiyiz.Sitemize hem erkek hem bayan üye alımı yapmaktayız.Her gün onlarca yeni kişiler sitemize üye olur.Bayan üyelerimiz erkek üyelerimizin kişisel bilgilerini görür ve kendi direk irtibata geçebilir.Her iki cinste kendi bilgilerinin reklamını sitemizde yayınlatabilir. Bu sebeble talepleri karşılamak için yeni üyelere ihtiyaç duyuyoruz.

YENI ARKADAŞLIKLAR IÇIN HEMEN KAYIT OLUN

TAMAMEN GERÇEK KULLANICILAR

KAZANMAK İÇİN BEKLEMEYİN!

Partner adayları arasında yer almak için bizimle iletişime geçin. Partner Arayan Bayanlar ve Çiftler İle Sırdaş Olun.

YÜZLERCE YENİ ÜYE

Biz Sizi Arayalım

Bilgilerini Gönder Arayalım Bilgi Verelim Sizide Üyemiz Yapalım

Kayıt OL

Üyeliğini Aktif Et

Hemen Yeni İnsanlarla Tanış